Pramoniniai granuliniai katilai  

Pramoniniai granuliniai katilai Rapla Metall (Estija)

Rapla Metall gamina 120-500 kW galingumo katilus , kurie yra tinkami privatiems gyvenamiesiems namams, daugiabučiams namams, fabrikams ir t.t Yra galimybė įmontuoti medžio granulių degiklius iš kitų gamintojų, pvz. Ariterm or Ala-Talkkari. Tai užtikrina šildymą ir karštą vandenį su
minimalia priežiūra ir laiku.

Turint didesnias šildymo sistemas granulių talpos gali būti pildomos sunkvežimių pagalba ar didesnės talpos maišais.Katilo naudinga veika yra virš 90% ir reikalauja tik minimalios priežiūros – mežio granulių katilas turi automatinę pelenų izoliavimo sistemą, kuri padeda surinkti pelenus į specialią talpa pačiame katile ar toliau didesniame konteineryje.

Pageidaujant galima užsisakyti pneumatinį valiymo mechanizmą katilui, kuris užtikrina automatinį ir efektyvų katilo valymą. Rapla Metall pagaminti medienos granulių katilai yra patogūs naudotis ir

prižiūrėti ir medžio čipsų dėka tai yra katilas dirbantis su ekologiskai ir ekonomiškai.

Pramoniniai granuliniai katilai B-MAX

B-Max granuliniai šildymo katilai tinka šildyti įvairiausios paskirties pastatams(industriniai kompleksai, fermos, šiltnamiai ir t.t.) Mikroprocesorinis valdymas leidža tiksliai valdyti degimui reikalingo oro bei kuro kiekius. Galios moduliavimas pagal šilumos poreikį užtikrina nepertaukiamą efektyvų katilo darbą.

B-Max šildymo medienos granulėmis įrangoje puikiai dera efektyvaus kuro sudeginimo technologijos, paprastas valdymas, aukštas komforto lygis bei ekologiški sprendimai. Tai garantuoja optimalų katilo darbo efektyvumą užtikrinant minimalų teršalų išmetimą į aplinką. Esant poreikiui, galima naudoti kaip paprastą kieto kuro katilą (pakanka uždaryti reikiamas dureles).