Orinės granulinės krosnelės

Granulinės krosnelės Mareli - puiki stiliaus, dizaino ir kokybės kombinacija.

Elektroninis valdiklis užtikrina nesudėtingą reguliavimą.  Galite rinktis vieną iš keturių spalvų.  Mareli Systems krosnelės atitinka europinių standartų  ir  normatyvų reikalavimus. Visiems produktams suteikiama 2 metų garantija.

Granulinės krosnelės Ravelli

turi papildomą tarp durelių stiklo ir ugnies nukreiptą oro srautą, kuris leidžia ilgiau gėrėtis švaria liepsna ir rečiau valyti stiklą.  Visų Ravelli produktų degimo kameros iš vidaus padengtos Firex 600 medžiaga. Tai originalus vermikulito pagrindu sukutas produktas. Jo dėka  degimo kameroje užtikrinama aukšta ir stabili temperatūra.

Kurios krosnelės daugiau "triukšmauja"?

 Dažniausiai orinės. Vandeninės krosnelės kaip taisyklė neturi karšto oro ventiliatoriaus (didžiausias triukšmadarys), dūmsiurbė dirba santykinai nedideliu greičiu, šiek tiek girdisi granulių padavimo sraigtas. Bendrai vertinant sakyčiau, kad sukelia gerokai mažiau triukšmo nei skalbimo mašina ir šiek tiek mažiau nei indaplovė. Dabar "orinukės". Karšto oro ventiliatorius daugiau ar mažiau triukšmauja. Realus triukšmo lygis priklauso nuo keleto faktorių (galia, suderinimas, pritaikymas konkrečiai patalpai ir pan.), todėl labai svarbu, kad Jums krosnelę padėtų parinkti nusimanantis specialistas. Kita vertus, yra orinių krosnelių, kurios šilumą perduoda tik konvekciniu būdu, t.y. kaip ir vandeninės neturi karšto oro ventiliatoriaus. Jos ne taip greitai pašildo patalpos orą, tačiau yra tylios, kaip ir krosnelės su vandens kontūru. Šiuo metu turime tokią ekspozicijoje - Ravelli Alfa S.