Šiek tiek kitoks požiūris į šildymą!

Granuliniai katilai. Granulinės krosnelės. Granulių degikliai. Pramoninė šildymo įranga. Atsarginės dalys
Konsultavimas. Montavimas. Servisas. 

Granulinės krosnelės

5 kl.  katilai. (Tinka paramai)

Granulių degikliai

Kombinuoti katilai

Malkinės krosnelės

Granulinės viryklės

Pramoninė įranga

Atsarginės dalys 

Apie mus 


Kviečiame apžiūrėti mūsų ekspoziciją Kuršėnuose. Aprodysime, paaiškinsime - gerokai paprasčiau nuspręsti kas labiau tinka ir patinka, kai gali daiktą ,,pačiupinėti" gyvai.

Stengiamės visus siūlomus produktus turėti savo sandėlyje, taigi norimas įrenginys labai greitai gali pasiekti Jūsų namus.

Persikraustome į erdvesnes patalpas (Vinco Kudirkos g.14, Kuršėnuose)


IĮ ,,Kemeras" įregistruota 1997 metais. Granulinio šildymo sistemas įrenginėjame nuo 2008 metų. Buvome su pirmaisiais, patikėjusiais, kad šią technologiją galima sėkmingai naudoti ir Lietuvoje.

Mūsų veiklos sritis. Džiaugiamės visais užsakovais. Įrengiame naujas ar pertvarkome jau veikiančias katilines nuo 10 iki 500 kW galios. Turime sukaupę nemažai patirties įrengiant katilines prie medienos džiovyklų.


Kodėl ,,Kemeras"? 

Nepatinka iš skiemenų sulipdyti pavadinimai. Norėjosi prasminio lietuviško žodžio, tačiau rasti dar niekieno nepanaudotą buvo nelengva. Pasirinkome nuo seno Lietuvoje auginamą gėlę - kemerą (lot. eupatorium).

Žemaičiai ją dar ,,kemeriaku" vadina. Minties tuomet nekilo, kad Turkijoje yra miestas tuo pačiu pavadinimu..

Kodėl deklaruojame, kad mūsų požiūris į šildymą šiek tiek kitoks?

Kai reikia sumūryti sieną, samdome mūrininką. Jei kažkas negerai su elektra - ieškome elektriko pagalbos. Kai reikia sutvarkyti šildymo sistemą - kažkodėl kviečiame vandentiekio ir kanalizacijos specialistus... Neužtenka tik sumontuoti įrangą ir vamzdynus - būtų gerai, kad Jūsų naujas katilas šildytų pastatą, o ne kaminą. Geriausiai šį uždavinį sprendžia šilumininkai. Laikome save tokiais. Pirmiausia siekiame išsiaiškinti užsakovo lūkesčius, įvertiname jau turimą įrangą bei galimybes ją panaudoti ir tik tada siūlome, mūsų nuomone, labiausiai tinkančius sprendimus. Dažniausiai tai nebūna pats naudingiausias komercine prasme pasiūlymas ir darbo po to gerokai daugiau, nei montuojant viską naujai, tačiau kaip smagu kartas nuo karto sulaukti skambučio: ,,Čia man Jūsų telefono numerį davė, rekomendavo"

Kuo galime būti naudingi?

Mielai patarsime Jus dominančiais klausimais. Esant pageidavimui atvykstame konsultacijai į namus. Įrangą pristatome nurodytu adresu, jei reikia, sumontuojame ir suderiname, užtikriname garantinę ir pogarantinę priežiūrą, aprūpiname atsarginėmis dalimis. Šildymo sezono metu esame pasiekiami septynias dienas per savaitę.

Kokią įrangą siūlome?

Atstovaujame italų gamintoją Elmec Group SRL (granulių degikliai ir katilai B-Max), 13000 granulinių katilų ir krosnelių per metus gaminančią bulgarų įmonę Mareli systems Ltd bei  estų granulinių katilų ir akumuliacinių talpų gamintoją Rapla Metall OÜ. Nuo 2008 metų  parduodame ir montuojame didžiausio Baltijos šalyse granulių degiklių gamintojo Pelltech OÜ (Estija) produktus.

Mūsų veiklos sritis.

Džiaugiamės visais užsakovais. Įrengiame naujas ar pertvarkome jau veikiančias katilines nuo 10 iki 500 kW galios. Turime sukaupę nemažai patirties įrengiant katilines prie medienos džiovyklų.

Partneriai: